Кредит онлайн в Україні

Умови кредитування:

 • вік 18-90 років;
 • сума 50-15000 грн;
 • термін 1-30 днів;
 • відсоток в день від 0,01%.

Кредит онлайн – це швидкий спосіб вирішити фінансові труднощі менш ніж за 15 хвилин. Не потрібно відвідувати відділення банку, здавати особисті речі в заставу ломбарду або просити гроші у родичів і друзів. Потрібно тільки вибрати відповідні умови кредитування і перейти на офіційний сайт мікрофінансової організації, де потрібно заповнити анкету і верифікувати банківську карту. Рішення по заявці приймається в автоматичному режимі роботом за спеціально розробленим алгоритмом оцінки позичальника. При такому підході відсутній вплив людського фактора, а відповідно зменшується час на розгляд заявки і виростає відсоток схвалень. Кредит онлайн на банківську карту через інтернет в Україні дозволяє моментально отримати гроші на будь-які цілі, будь то лікування або покупка подарунка, при цьому не потрібні копії документів і заставу.

Альтернатива банкам і ломбардам є мікрофінансові організації в яких оформити кредит онлайн, і моментально отримати гроші на банківську карту. При цьому в МФО не попросить надати ні поручителів, ні підтвердження офіційного працевлаштування довідкою про доходи, а також не зажадають заставу. Таким чином моментально вирішити фінансові проблеми можна не виходячи з дому чи офісу.

быстро
Швидко

Від моменту заповнення заявки до отримання грошей в середньому проходить не більше 15 хвилин.

Удобно
Зручно

100% онлайн процес дозволяє отримати кредит на карту не виходячи з дому чи офісу.

Безопасно
Безпечно

Передача даних проводиться по захищеному з’єднанню. Наш онлайн-сервіс відібрав найнадійніші компанії.

Етапи оформлення

Мікрофінансові організації видають кредит на карту онлайн переважно через інтернет, але такі компанії як Bistrozaim, Ваша Готівочка, Компаньйон Фінанс можуть видати готівку в відділенні. Щоб взяти кредит онлайн, в першу чергу виберіть вигідні для себе умови, а саме акційні пропозиції кредитування під 0.01% від надійних МФО як: Moneyveo, Dinero, Creditplus, Alexcredit, Ваша Готівочка, Bistrozaim, Компаньйон Фінанс, Mycredit, SOS Credit і CCLOAN. У цих компаніях кредит онлайн на карту видають без телефонного перевірки, без довідки про доходи та поручителів, без фото паспорта. Поле цього можна реєструватися на сайті обраної МФО і приступати до заповнення анкети.

Для заповнення анкети знадобиться тільки паспорт і ідентифікаційний код. В анкеті слід вказати особисті дані, адреса проживання та реєстрації, сімейний стан, рівень доходів. Після заповнення, необхідно в обов’язковому порядку верифікувати банківську картку, на яку буде перераховано гроші. Позику онлайн видається тільки на прив’язану до аккаунту платіжну карту. Після заповнення анкети і верифікації карти потрібно вказати суму і термін позики. Заявка розглядається до 2-5 хвилин, а гроші надійдуть на карту моментально.

кредит онлайн от Pervomayskiy Credits

Переваги кредитів на карту в МФО

Отримати швидкий кредит онлайн на карту можна за мінімальною процентною ставкою в будь-якому куточку України, при цьому скористатися:

 • акційними позиками під 0,01% в день, але це правило поширюється тільки для нових клієнтів;
 • повторні онлайн кредити видаються зі зниженням процентної ставки завдяки програмі лояльності;
 • отримати гроші в онлайн режимі без надання копій паспорта та коду;
 • при неможливості повернути гроші в строк, передбачений пролонгація, але щоб її оформити потрібно заплатити нараховані відсотки за користування кредитом.
 • для отримання потрібна тільки банківська і мобільний номер телефону та електронну адресу.
 • термін кредитування може варіюватися від одного дня до одного місяця.

МФО намагається видавати вигідний кредит онлайн як для нових, так і постійним клієнтам, які сумлінно і вчасно повертають гроші. Сума позики в таких випадках збільшитися до 15000 гривень. Також важливо що другий і наступний кредит на карту буде виданий моментально, оскільки не буде проводитися перевірка інформації.

Якщо порівнювати компанії, що дозволяють оформити онлайн кредит на карту в Україні, і банківські установи, у перших набагато більше переваг:

 1. Видають необхідний позичальникові кредит онлайн на карту моментально, так як розгляд заявки позичальника проводитися автоматичною системою до 5 хвилин.
 2. Працюють в цілодобовому режимі, завдяки цьому скористатися послугами сервісу і отримати гроші в кредит онлайн на карту громадяни можуть в будь-який час доби, а також у святкові та вихідні дні.
 3. Більшість сервісом автоматично приймають заявки на кредит в онлайн режимі, тому помилка при її розгляді по причині людського фактора виключається.
 4. Позичальники оформляють позику онлайн на карту, не виходячи з дому.
 5. Погасити кредит можна у зручний для позичальника способом – через термінал, Особистий кабінет або відділення банку.
 6. Кредити за акційними умовами під 0,01% в день без підводних каменів.
 7. Взяти кредит навіть ті особи, у яких кредитна історія виявилася поганою.

Крім того позичальники порівнюють пропозиції різних українських онлайн МФО через інтернет на Pervomayskiy.

Як взяти кредит онлайн

При дотриманні мінімальних умов онлайн кредит на карту видають якщо:

 • вік позичальника від 18-20 до 65-90 років;
 • прописка і проживання на території України;
 • є робочий номер мобільного телефону і банківської картки.

Щоб взяти кредит онлайн на банківську карту потрібно:

 1. Перейти на сайт компанії.
 2. Зареєструватися через мобільний номер телефону.
 3. Заповнити анкету, в якій уважно ввести інформацію про себе і паспортних даних.
 4. Надіслати заявку на розгляд.
 5. Дочекатися рішення, погодиться з електронним договором і отримати гроші на карту.

Як погасити кредит

Компанії, на яку надійшли гроші, і буде універсальним інструментом для повернення позики. Надійний і швидкий спосіб повернення грошей реалізований через функціонал особистого кабінету, де в пару кліків можна повернути заборгованість. Якщо на карті немає грошей, повернути кошти можна через термінал, або відділення банку, але для цього буде потрібно дізнатися рахунок і реквізити МФО. При виборі такого способу погашення кредиту необхідно розуміти, що гроші можуть доставлятися до трьох робочих днів, а також потрібно уважно перевірити реквізити у квитанції після відправки грошей, включаючи номер договору. Рекомендуємо використовувати особистий кабінет організації для погашення заборгованості.

Поширені запитання

Що таке кредит онлайн?

Це кредит, який оформляється через ліцензовані онлайн-сервіси та дає можливість моментально отримати гроші, особливо корисно в ситуаціях коли терміново потрібно вирішити фінансове питання, а до заробітної плати залишилося ще пару днів. Видається в найкоротший термін, так як рішення по видачі приймає автоматизована програмна система.

Завдяки появі онлайн-сервісів, що працюють через інтернет, в українців з’явилася виняткова можливість отримати гроші без збору довідок і бюрократичних процедур. Кредит онлайн доступний всім, хто досяг повноліття, незалежно від матеріального добробуту і статусу, головне мати джерело доходу, проживати і бути прописаним на території України.

Як підібрати онлайн кредит?

Насамперед потрібно чітко визначитися з параметрами кредиту: термін, сума, вартість користування. Найбільш зручний спосіб підбору і швидкого отримання грошей на карту – онлайн сервіс в порівнянні кредитів. Досить встановити фільтр по головним визначальним параметрам і користувач може безкоштовно отримати сформовану інформативну таблицю всіх кредитів, які задовольняють його вимогам, від різних ресурсів. При цьому, слід звернути увагу на компанії видають перший позику під 0,01%

Як швидко можна оформити кредит?

За статистикою від моменту початку заповнення анкети до отримання грошей проходить не більше 15 хвилин. Все залежить від того, як швидко ви впораєтеся з заповненням даних, рішення система приймає від 15 секунд до 3 хвилин. Для оформлення онлайн кредиту на картку досить зробити кілька елементарних кроків:

 1. Уважно заповнити форму інтернет-заявки.
 2. Ввести персональні дані і почекати автоматичного рішення системи.
 3. Отримати на електронну пошту договір.
 4. Підписати договір електронним підписом у вигляді одноразового ідентифікатора і отримати грошовий позику на карту.

Сайти по онлайн-кредитування, як правило, працюють без вихідних і цілодобово, тому потенційні клієнти можуть скористатися оперативної фінансовою допомогою.

Чим небезпечні онлайн кредити?

Онлайн кредит сам по собі нічим не небезпечний, а вимагає дотримання тих же заходів безпеки, що і традиційний варіант банківської позики. Він зручніше і швидше дозволяє вирішити отримати гроші, не залишаючи дому чи офісу.

Однак, слід врахувати, що грошові кредити онлайн даються під досить високі відсотки. Якщо перший кредит можна отримати безкоштовно, то при повторних зверненнях доведеться віддавати від 357 до 806 відсотків річних від суми. Для прикладу візьмемо суму в 3000 грн на 30 днів, отримаємо від 892 до 2015 грн нарахованих відсотків. У банках ця сума буде в 3-10 разів менше.

Чому не схвалюють кредити онлайн?

Онлайн-сервіси кредитування, порівняно з банками, більш лояльні до своїх клієнтів і рідко відмовляють в позиці. Однак, в окремих випадках вони також відхиляють заявки за такими основними причинами: недостатній офіційний дохід, некоректно заповнена заявка, велика заборгованість, значні прострочення по кредитах.

Що стосується заявки, то просунутий сервіс відразу вказує на помилки і попросить внести виправлення. Однак, деякі сервіси можуть пропускати помилки, що призведе до відмови в позику з трактуванням «спроба обману».

Контактна інформація мікрофінансових організацій в Україні

НазваПовне найменуванняТелефонАдресаЛіцензія
MoneyveoТОВ «МАНІВЕО ШВИДКА ФІНАНСОВА ДОПОМОГА»0-800-219-39301015, г.Киев, ул. Лейпцигская, д.15 первый этажИК №105 от 21.03.2013
БыстроЗаймТОВ «СЛУЖБА МИТТЄВОГО КРЕДИТУВАННЯ»0-800-507-57069037, г.Запорожье, ул. Независимой Украины, д.39-А, оф.25ИК №118 от 24.09.2013
Ваша ГотивочкаТОВ «ФІНАНСОВА КОМПАНІЯ «ШВИДКА ГОТІВОЧКА»0-800-500-66057214, Николаевская обл., Мешково-Погорелово, ул. МираФК №906 от 30.05.2017
DineroТОВ «ФІНАНСОВА КОМПАНІЯ «ДІНЕРО»+38-067-326-22-3303035, г.Киев, ул. Сурикова, д.3-АФК №941 от 19.09.2017
E-CASHТОВ «Є-КЕШ»+38-044-337-88-3301021, г.Киев, Кловский спуск, д.7ФК №953 от 02.11.2017
AlexCreditТОВ «АЛЕКСКРЕДИТ»+38-097-618-64-6449041, г.Днепр, ул. Стартовая 9-А, 2-этажФК №943 от 28.09.2017
CreditplusТОВ «АВЕНТУС УКРАЇНА»0-800-330-26303062, г.Киев, проспект Победы, д.90-АФК №870 от 28.02.2017
CASHINSKYТОВ «ФІНАНСОВА КОМПАНІЯ «ГЕЛЕКСІ»+38-044-364-06-4603083, г.Киев, проспект Науки, д.50ФК №917 от 11.07.2017
MONETKAТОВ «ФІНАНСОВА КОМПАНІЯ «ФІНАНС ІННОВАЦІЯ»+38-093-760-68-6803124, г.Киев, бульвар Вацлава Гавела, д.4, оф.520ФК №898 от 18.05.2017
SOS CREDITТОВ «СОС КРЕДИТ»0-800-211-76704070, г.Киев, Почайнинская, д.23ИК №144 от 20.08.2015
CCloanТОВ «СС ЛОУН»0-800-750-02701024, г.Киев, ул. Бассейная, д.6ФК №737 от 14.04.2016
CASHBERRYТОВ «ФІНАНСОВА КОМПАНІЯ «ІНВЕСТ ФІНАНС»+38-044-280-28-1701021, г.Киев, Кловский спуск, д.7, оф.49/2ФК №756 от 07.06.2016
Компаньон ФинансТОВ «КФ.ЮА»0-800-300-08804080, г.Киев, ул. Вадима Гетьмана, д.6, оф.602ФК №1018 от 11.04.2018
TOP CREDITТОВ «ФІНАНСОВА КОМПАНІЯ «ДЖОБЕР»0-800-210-17704073, г.Киев, пр-т Степана Бандеры, д.8ФК №1108 от 03.10.2018
MoneyBOOMТОВ «ІНФІНАНС»+38-044-490-62-4001033, г.Киев, Жилянська, д.41ИК №126 от 15.05.2014
MycreditТОВ «1 БЕЗПЕЧНЕ АГЕНТСТВО НЕОБХІДНИХ КРЕДИТІВ»0-800-214-11101010, г.Киев, Арсенальная площадь, д.1-БИК №146 от 20.10.2015
Credit7ТОВ «ЛІНЕУРА УКРАЇНА»0-800-330-73304107, г.Киев, ул. Багговутовская, д.23ФК №1177 от 19.03.2019
MiloanТОВ «МІЛОАН»+38-044-337-36-6701135, г.Киев, ул. В.Черновола, д.12, оф.9ИК №176 от 14.07.2016
Євро ГрошіТОВ «ЄВРОПЕЙСЬКА КРЕДИТНА ГРУПА»+38-044-334-53-2702000, г.Киев, ул. Нижний Вал, д.51ИК №177 от 21.07.2016
LOANYТОВ «КИЇВСЬКА ТОРГОВО-ІНВЕСТИЦІЙНА КОМПАНІЯ»-04116, г.Киев, пр-т Победы, д.26, офис 129ИК №168 от 02.06.2016
CreditKasaТОВ «ФІНАНСОВА КОМПАНІЯ «КРЕДИТ КАСА»+38-044-333-52-2233028, г.Ровно, ул. Соборная, д.56ФК №1091 от 11.09.2018
CreditUPТОВ «ВЕЛЛФІН»0-800-603-56103061, г.Киев, ул. Героев Севастополя, д.48ИК №148 от 27.10.2015
Поділитися з друзями:
Pervomayskiy