AlexCredit – відгуки клієнтів і умови кредитування

Алекс Кредит — українська мікрофінансових організація, що входить в транснаціональну кредитну групу. У AlexCredit можна отримати позику в онлайн-режимі з будь-якого пристрою, підключеного до інтернету. Кредити оформляються швидко, надійно і зручно. Завдяки автоматичному підтвердженню видачі, сервіс працює цілодобово і без вихідних.

Подати заявку на отримання кредиту в AlexCredit можна навіть вночі, але обробка відбувається в робочий час. Якщо ви відправите запит під час свят або в небанківський день, рішення кредитної комісії буде відправлено в найближчий робочий день. У будні заявка розглядається протягом 5-10 хвилин, гроші на карту приходять через такий же час.

Помічник при фінансових проблемах

Якщо вам виповнилося понад 18 років і ви зіткнулися з непередбаченими обставинами, які змушують вас терміново шукати гроші, ви можете скористатися сервісом і оперативно отримати необхідні кошти. Сервіс онлайн кредитування рекомендується використовувати для розв’язання фінансових проблем. Подавайте на оформлення онлайн кредиту в AlexCredit, якщо терміново потрібні гроші, а позичити у знайомих або родичів не виходить, скінчилися гроші до получки, але необхідно терміново йти на платний прийом до стоматолога і т. Д.

Також за допомогою AlexCredit можна закривати будь-які побутові потреби. Вам попалася палаюча путівка, але до зарплати ще тиждень? Знайшли вигідну пропозицію на сайті оголошень, яке потрібно терміново забирати, інакше випередять? Потрібно заплатити квартплату? Всі ці та багато інших проблем можна вирішувати за допомогою сервісу з мікрокредитування.

Сервіс AlexCredit працює відкрито, не використовуючи прихованих комісій. Умови кредитування чітко прописані та користувачі самі вирішують, чи варто на них погоджуватися. Щоб нові клієнти могли випробувати принцип роботи онлайн-кредитів без суттєвої переплати, в АлексКредіт проводиться постійна акція «100% знижка на перший кредит». Це означає, що перша позика буде видана під символічну процентну ставку 0,01%. Наступні позики оформляються за стандартним тарифом платформи.

Як оформити кредит через інтернет - 4 простих кроки

У сервісі онлайн кредитування AlexCredit функціонує автоматизований скоринг. Завдяки цьому сервіс видає позики без необхідності стояти в чергах, збирати та приносити папери. Не треба навіть дзвонити та спілкуватися з менеджерами. Весь процес оформлення позики перенесений в онлайн. Для заповнення анкети та отримання грошей досить зайти на сайт з будь-якого пристрою: комп’ютера, планшета, ноутбука або телефону. Завдяки підтримці адаптивної версії кредит можна отримати з портативного гаджета. Це корисно, якщо ви хочете отримати гроші під час поїздки в машині, поїзді, літаку. Перебуваєте в дорозі ви не маєте доступу до комп’ютера, а можливість оформлення позики з телефону розв’язує проблему. Як відбувається оформлення кредиту:
 1. Заходимо на сайт AlexCredit і налаштовуємо кредитний калькулятор на необхідні суму і термін повернення;
 2. Заповнюємо невелику анкету, вказуючи контактні, соціальні та паспортні дані;
 3. Вказуємо номер карти, на яку прийдуть гроші в разі успішного підтвердження позики;
 4. Очікуємо рішення і отримуємо смс-повідомлення про результат автоматизованої перевірки.
Якщо користувач підходить під вимоги системи, заявка буде схвалена і він зможе отримати гроші на банківську карту протягом 10-15 хвилин.

Умови кредитування в AlexCredit

 • Мінімальний вік бажає отримати кредит в AlexCredit: 21 рік;
 • Максимальна сума кредиту при першому зверненні: 3 000 грн;
 • Максимальна сума позики при повторному зверненні: до 10 000 грн;
 • Добова процентна ставка по кредиту: 0,01% (2-3% при першому зверненні);
 • Максимальний термін видачі позики: до 30 діб;
 • Часи роботи: пн-пт з 8.00 до 20.00.
 • Приклад розрахунку процентної ставки для позики, який оформляється вперше:
  • Сума кредиту: 2000 гривень;
  • Термін видачі: 20 днів;
  • APR: 3,65%;
  • Знижка на перший кредит: 100%
  Оскільки сервіс AlexCredit надає стовідсоткову знижку на перший кредит, добова процентна ставка складе 0,01%. При повторному оформленні позики підсумкова сума до оплати за підсумком 20 днів буде 2680 гривень. При десятиденному терміну понад тіла кредиту потрібно буде заплатити всього 340 гривень, тому чим менш тривалий термін видачі позики, тим менше ви заплатите в кінці.

Що потрібно, щоб отримати схвалення

 • Банківську карту з позитивним балансом;
 • Мати паспорт громадянина України;
 • Бути повнолітнім;
 • Мати активний телефонний номер і адресу електронної пошти;
 • Мати можливість зробити скан ІПН і паспорта.
Для верифікації банківської карти в AlexCredit на балансі повинні бути мінімум дві гривні, які спишуться для ідентифікації користувача. Після верифікації гроші будуть повернуті на рахунок.

Переваги

Сервіс AlexCredit пропонує надійне і відповідальне кредитування для тих, хто дійсно потребує швидкої фінансової допомоги, але має можливість безперешкодно повертати позичені гроші. Скорингова система сервісу перевіряє потенційних клієнтів по багатьох факторам, включаючи кредитну історію і соціальний статус. При цьому кредитна історія — не єдиний критерій, який враховується під час перевірки користувача. Якщо раніше цей показник був зіпсований, але останні кілька років людина успішно виплачує всі борги, рішення сервісу може бути позитивним.

Прозорість і відсутність прихованих комісій — незаперечна перевага сервісу онлайн кредитування AlexCredit. Вся інформація про кредитування, умови та можливі наслідки несвоєчасної оплати можна почитати до оформлення позики. Мікрофінансових організація нічого не приховує, веде законну і чесну діяльність. Сервіс ніколи не нараховує приховані платежі та додаткову комісію, не вимагає заставу. Кредит видається за тими самими умовами, які вказані до його оформлення.

Дострокове погашення і пролонгація позики. Якщо ви хочете закрити позику до закінчення кредитного терміну, ви можете зробити це, заплативши відсотки за попередні дні. Якщо у користувача виникає проблема зі своєчасним погашенням боргу, він може скористатися відстрочкою платежу терміном до 30 днів.

Умови програми лояльності в Алекс Кредит

Програма лояльності в AlexCredit – це розширення можливостей при отриманні нових кредитів для користувачів, які довели свою платоспроможність і добропорядність. Сервіс охочіше видає гроші тим клієнтам, які не раз брали і вчасно повертали позики. Просування по програмі лояльності дозволяє скористатися наступними перевагами:
 • Збільшення ліміту з 3 000 до 10 000 гривень;
 • Зменшення добової процентної ставки;
 • Участь в акціях для постійних клієнтів.
Також на платформі діє постійна акція «приведи друга». Якщо за вашою рекомендацією один з ваших друзів отримає мікрокредит, вам буде нараховано купон на 100 гривень, який можна використовувати під час наступного оформлення позики.

Як оплатити кредит

Ви можете внести гроші за допомогою банківської карти в особистому кабінеті AlexCredit. Підходить та карта, на яку нараховувалися гроші після підтвердження мікрокредиту. Борг можна закрити в будь-який час доби в особистому кабінеті на сайті сервісу.

Ви можете зробити прямий платіж за реквізитами в касі будь-якого банку. Щоб ініціатора переказу можна було ідентифікувати, обов’язково вказуйте номер договору в призначенні платежу. Також можна використовувати платіжні термінали EasyPay та iBox.

Як оформити пролонгацію

Щоб скористатися пролонгацією в AlexCredit, необхідно сплатити вже нараховані відсотки, які набігли за попередні дні використання позики. Відстрочку платежу можна використовувати тільки в тому випадку, якщо ви робите заявку до закінчення кредитного терміну.

Щоб активувати пролонгацію в AlexCredit, необхідно підтвердити платоспроможність, оплативши цю послугу в особистому кабінеті. Відстрочку можна активувати на 10, 20 днів або один місяць. Врахуйте, що під час дії пролонгації відсотки продовжують нараховуватися, тому рекомендується закрити борг якомога раніше, щоб не переплачувати зайві гроші.

Що робити, якщо не приходить смс для верифікації акаунта

 1. Перевірте, чи правильно введено номер телефону в онлайн-заявці;
 2. Відкрийте сторінку підтримки AlexCredit і зверніться в онлайн-чат;
 3. Напишіть на електронну пошту alex@alexcredit.com.ua.

З якої причини заявка на кредит може бути відхилена

 • Непоправно поганий кредитний рейтинг;
 • Велика кількість діючих кредитів;
 • Помилки під час заповнення анкети;
 • Користувач не підходить за віком.

Штрафні санкції при простроченні

Якщо користувач не виконує взяті на себе зобов’язання, компанія AlexCredit змушена буде знизити його загальний кредитний рейтинг. Ця інформація поширюється на всі банки і МФО, тому людина більше не зможе взяти кредит. Добова процентна ставка буде збільшена до 3%, щоб спонукати боржника швидше віддати гроші без ще більших переплат. Також борг може бути проданий іншій компанії.

Якщо це не подіє, AlexCredit подає на боржника до суду, після чого гроші будуть вилучені судовими приставами в примусовому порядку. Якщо у користувача виникли проблеми зі своєчасною виплатою боргу, краще звернутися в компанію і заздалегідь попередити про це. Такий підхід допоможе швидше розв’язувати проблему без додаткових наслідків для клієнта.

Рейтинг
( Поки оцінок немає )
Оставьте отзыв