CashBerry – відгуки клієнтів і умови кредитування

CashBerry – це ліцензована компанія по мікрокредитів в Україні, заснована у 2016 році. Діяльність компанії будується на трьох основних принципах, серед яких вміння чути клієнтів, допомагати їм у важких ситуаціях і робити так, щоб сервісу CashBerry довіряли. Український сервіс дозволяє всього за кілька хвилин отримати позику через інтернет на суму до 8 тисяч гривень і термін до 1 місяця. Відрізняється мікрофінансових організація CashBerry від собі подібних в першу чергу тим, що її діяльність повністю узаконена і контролюється спеціальними службами. З юридичною стороною фірми можна ознайомитися на офіційному вебсайті. Там же потенційний клієнт зможе задати питання на підтримку, а також детально ознайомитися з усіма аспектами компанії CashBerry.

Умови кредитування в МФО Cashberry

Вік від 18 років
Термін позики 7, 14, 21, 30 днів
Сума першого кредиту до 5000 гривень
Максимальна сума 8000 гривень
Процентна ставка на Перший кредит 1.50%
Процентна ставка на повторний 1.50%
Способи отримання на банківську карту
Способи погашення через особистий кабінет, термінал, за реквізитами
Розгляду заявки до 5 хвилин
Швидкість перерахування грошей миттєво
Видача кредитів цілодобово
Пролонгація доступна
Ліцензія ФК №756 від 07.06.2016 року можна перевірити на сайті Державного реєстру фінансових установ

Вимоги до позичальників

Скористатися послугою компанії CashBerry може будь-який повнолітній користувач, який має при собі паспорт і пластикову карту. Компанія не вимагає від своїх позичальників ні довідки з місця роботи, ні поручителів. Застава також не буде потрібно. Щоб після оформлення заявки отримати повідомлення з кінцевим рішенням компанії CashBerry, клієнту необхідно мати адресу своєї електронної скриньки і номер мобільного пристрою.

Переваги

Головними перевагами компанії CashBerry є простота, законність і швидкість виплат. Простота укладає в тому, що отримати до 8 тисяч гривень через компанію може кожен, у кого є мобільний пристрій або комп’ютер, а також доступ в інтернет. Створити заявку на сайті, вказавши перелік особистих даних, зможе кожен. Законність також займає почесне місце в пункті з головними перевагами CashBerry. Завдяки ліцензії, фірма має чудову репутацію вже на протязі 3 років, а її клієнти можуть бути впевнені в тому, що їх не обдурять. Щоб зайняти гроші у CashBerry, клієнту достатньо приділити всього кілька хвилин. Якщо на похід в банк деякі люди можуть запросто витратити кілька годин, то з CashBerry все зовсім по-іншому.

Недоліки

Оскільки явних недоліків у МФО CashBerry немає, можна відзначити ті показники, які могли б бути краще. Однак їхнє нинішнє становище ніяк не псує імідж компанії, а також не доставляє незручностей її позичальникам. Йдеться про умови отримання позики. Максимальна сума для нового клієнта становить 5 тисяч гривень, для постійного – 8 тисяч гривень. Оскільки багато фірм пропонують до 15 тисяч, CashBerry на їх фоні виглядає не так впевнено. Те ж саме можна сказати та про термін, хоч серед послуг компанії та присутності пролонгація. Максимальний термін становить 30 діб.

Як взяти кредит

Зайти на офіційний ресурс компанії CashBerry і скористатися кредитним калькулятором, виставивши на ньому найбільш потрібну суму грошей і терміни. Далі клієнту потрібно оформити заявку, тим самим створивши на сайті особистий кабінет і акаунт. Наступним кроком стане верифікація банківської карти. Щоб підтвердити картку, користувачеві буде потрібно пожертвувати невеликою сумою від 1-5 гривень. Списана сума стане кодом підтвердження, використовуючи який клієнт тим самим верифікує свою карту. Далі клієнту залишиться просто очікувати. Середній час – 5 хвилин. Кінцеве рішення можна побачити в особистому кабінеті, а також поштою або повідомленням на вказаний раніше номер мобільного. Отримавши позитивну відповідь, користувач зможе ознайомитися з договором і підписати свою згоду шляхом зазначення коду зі смс-повідомлення. Кошти будуть перераховані на карту через кілька хвилин.

Рейтинг
( Поки оцінок немає )
Оставьте отзыв