Як взяти кредит

Як можна оформити кредит онлайн

Заповніть Онлайн заявку за 5-8 хвилин

Онлайн-сервіси прості і конфіденційні. Просто надайте інформацію про вас і вашу роботу, банківську картку і контакти. При першому зверненні до більшості кредиторів, ви можете отримати кредит в розмірі від 50 до 12000 гривень на пільгових умовах під 0,01 відсоток в день, а при повторному зверненні до 23000 гривень. Вам не знадобиться надсилати факсом або електронною поштою додаткову допоміжну інформацію, як довідку з місця роботи про доходи, немає необхідності шукати поручителя і заставу.

Перерахування грошей на карту

Як тільки запит на отримання кредиту буде схвалений (за звичайних обставин не більше 2 хвилин), та кредитний договір буде підписаний з вашого боку, кредитор перерахує кошти на вашу банківську карту. У разі відмови в кредиті за заявкою, рекомендуємо подати онлайн заявку в іншу організацію. Вказуйте необхідну суму позики та максимальний термін кредитування навіть якщо гроші потрібні вам на тиждень, так як це знизить вашу кредитне навантаження і допоможе перестраховатся від непередбачених ситуацій.

Оплата при настання терміну повернення кредиту

Оптимальний спосіб погашення кредиту – банківською картою через функціонал особистого кабінету. Якщо на карті немає грошей, то оплату можна провести в терміналах самообслуговування. Або через касу банку, попередньо скачавши реквізити для оплати в розділі “Оплата кредиту”. Дивіться нашу довідку: як оплатити кредит і питання-відповідь.

Рейтинг
( Поки оцінок немає )