Кредит без довідок про доходи

Умови кредитування:

 • вік 18-90 років;
 • сума 50-15000 грн;
 • термін 1-30 днів;
 • відсоток в день від 0,01%.

Зазвичай людина впадає в паніку тоді, коли гроші на рахунку закінчуються, а до зарплати ще потрібно якось протягнути. Ситуація може ускладнитися і тоді, коли потрібно купити подарунок або, наприклад, терміново відремонтувати сантехніку. Швидко врятувати ситуацію і прийти на допомогу можуть мікрофінансові організації, які видають кредити без довідки про доходи на карту в Україні.

Фінансові компанії дозволяють своїм клієнтам отримати гроші в кредит без довідки про доходи в онлайн режимі з перерахуванням коштів на карту одержувача. Такий варіант зручний, так як позичальникам не потрібно особисто відвідувати офіс і втрачати час на доказ своєї фінансової спроможності.

Як оформити онлайн кредит готівкою без довідки про доходи?

Щоб взяти кредит готівкою без довідки про доходи в Києві або Україні, потенційному позичальникові потрібно вибрати відповідні для нього умови кредитування і заповнити онлайн анкету. При заповненні заявки з особливою уважністю вводите свої особисті дані. Програма обробляє інформацію протягом однієї хвилини. Після цього в режимі онлайн підписується кредитний договір, ставить електронний підпис і відразу ж отримує необхідні кошти на свою карту або відправитися в відділення за готівкою.

Максимальний розмір першого кредиту може скласти до 10000 грн. Видається ця сума в залежності від МФО під процентну ставку від 0,01% до 2% в день.

Хто може отримати

Важливою умовою отримання грошей в мікрофінасових організаціях є досягнення громадянином повнолітнього віку та наявності мобільного номера телефону. Вдатися до послуг кредиторів можуть люди, які відчувають тимчасові фінансові труднощі. Це можуть бути, наприклад, самозайняті люди, тимчасово опинилися без роботи, або неофіційно працевлаштовані. Отримати кредит без довідки про доходи в Україні можуть і жінки, які перебувають у відпустці по догляду за дитиною. Взяти кредит без довідок зможуть студенти та пенсіонери. Більшість банків не мають можливості видати кредит клієнтам які не можуть підтвердити свій дохід довідкою, тому часто відмовляють у наданні кредиту. Це пов’язано з положеннями національного банку України та суворого розрахунку фінансового стану.

Оформити кредит в МФО вигідно, так як взяти гроші в кредит готівкою без довідки про доходи, без застави та поручителів можуть всі повнолітні громадяни України за 10-15 хвилин.

Що потрібно вказати про себе при заповненні онлайн заявки?

Оформляти кредити онлайн в Україні без довідки про доходи на сайтах представлених МФО можна при наявності банківської карти, мобільного номера телефону і паспортних даних. При заповненні заявки потенційних позичальників вноситься наступна інформація:

 1. Дані з паспорта.
 2. Номер ідентифікаційного коду.
 3. Контактні дані: номер телефону і електронна пошта.
 4. Адреса фактичного проживання.
 5. Приблизний дохід клієнта, без підтвердження довідкою.
 6. У деяких мікрофінансових організація знадобитися фото з паспортом, контактні дані 3х осіб, сімейний стан, дані про майно.

Як погасити кредит?

Погасити кредит, отриманий без довідок, без застави і без поручителів, клієнти фінансових організацій можуть декількома способами:

 1. На сайті компанії через Особистий кабінет;
 2. У онлайн-режимі скориставшись сервісами, які надають можливість здійснювати онлайн платежі;
 3. У офлайн-режимі через банківські відділення або платіжні термінали самообслуговування.

Переваги програм лояльності для постійних клієнтів?

Хороші пропозиції онлайн кредитів без довідки про доходи пропонують програми лояльності, завдяки яким:

 1. Постійним клієнтам надається знижка по процентній ставці.
 2. Можливість поліпшити свою кредитну історію і рейтинг.
 3. Ще більше грошей при повторних зверненнях.
 4. Додаткові бали за програмою можна заробити, якщо повернення кредиту без довідок здійснювати вчасно або достроково.
 5. Участь в розіграшах цінних призів.
 6. Доступ до програм “Приведи друга”, на яких можна отримати від 100 до 300 гривень.

Де оформити позику без довідки?

Pervomayskiy Credits зібрав найактуальніший список якісних і безпечних українських мікрофінансових організації з максимально швидкої фінансовою допомогою і переліком переваг, де можна взяти кредит без довідки про доходи вигідно:

 • кредитні кошти на сайті можна отримати в лічені секунди, не виходячи з дому;
 • новим клієнтам пропонується можливість взяти кредит за дуже низькою процентною ставкою;
 • завдяки простому і інтуїтивно зрозумілому інтерфейсу, розібратися з функціоналом ресурсів зможе навіть недосвідчений користувач Інтернету;
 • мінімум довідок – потрібно всього лише мати доступ до Інтернету та розташовувати банківською картою;
 • кредити видаються за прозорою схемою (не виникне ніяких підводних каменів, таких як приховані платежі або комісії);
 • все персональні дані клієнтів, які звернулися в ці компанії надійно захищені;
 • завдяки цілодобовій роботі сервісів, клієнт зможе вирішити свою грошову проблему в будь-який час доби в будь-якому місці;
 • завжди можна пролонгувати кредит, якщо не вдалося вчасно його погасити.

На відміну від інших онлайн-сервісів, Pervomayskiy Credits пропонує своїм відвідувачам найнадійніші і якісні компанії на ринку України. Отримайте грошові кошти в найкоротші терміни без бюрократії, не відвідуючи банк, з мінімальним пакетом документів і вирішите свої фінансові проблеми вже сьогодні!

Рейтинг
( 1 , середнє 5 із 5 )
Оставьте отзыв