Кредит без працевлаштування

Умови кредитування:

 • вік 18-90 років;
 • сума 50-15000 грн;
 • термін 1-30 днів;
 • відсоток в день від 0,01%.

Кожен житель України хоча б раз стикався з браком грошей. Звичайно, можна претендувати на отримання кредиту в одному з банків, однак, це вимагає великих затрат часу. До того ж, доведеться надавати довідки про доходи, тому претендувати на видачу кредиту без офіційного працевлаштування не вийде. Рішення є – звернувшись в одну з мікрофінансових організацій, ви зможете отримати кредит без офіційного працевлаштування в будь-який час доби на банківську карту. Сервіс Pervomayskiy Credits зібрав кращі пропозиції для вас. Ми стежимо за актуальністю та достовірністю інформації. Ознайомтеся з умовами різних МФО, заповніть анкету – отримаєте гроші вже сьогодні.

Чи правда, що кредит можна оформити навіть без працевлаштування?

Отримати кредит без офіційного працевлаштування дуже просто, головне, що б ви мали постійне джерело доходу, так як для мікрофінансових організацій немає необхідності подавати довідку про доходи. За допомогою онлайн-сервісу Pervomayskiy Credits досить просто:

 1. Ознайомтеся з пропозиціями різних МФО зі списку. Виберіть найкращий варіант: враховуйте термін кредитування і ставку.
 2. Перейдіть до подачі заявки: вкажіть необхідний розмір і термін кредиту. У формі введіть особисту інформацію: відомості про себе, паспортні дані, відомості про місце роботи або джерелі доходу, освіту та інші дані, після чого відправте заявку на розгляд. Зверніть увагу: вказуйте тільки вірні дані: неправдиві відомості можуть стати причиною для відмови.
 3. Все онлайн-сервіси запитують підтвердження банківської карти. У такому випадку потрібно ввести дані картки: номер, термін дії, ім’я власника і CVV-код на зворотному боці. Система заблокує спише незначну суму коштів і тут же поверне її назад на рахунок. У відповідному вікні позичальникові потрібно ввести розмір заблокованої суми.
 4. Дочекайтеся рішення: зазвичай МФО повідомляють про розгляд заявки через СМС-повідомлення або адресу електронної пошти.
 5. У разі схвалення позичальникові залишиться перейти в особистий кабінет і підтвердити отримання коштів на зазначену карту за допомогою відповідної кнопки. Зазвичай кошти надходять миттєво, іноді можуть спостерігатися невеликі затримки.

Переваги кредитування онлайн

Онлайн кредит більш вигідні, ніж стандартні кредити в банках:

 1. Отримати кредит можна без офіційного місця роботи.
 2. Претендувати на надання кредиту можна в будь-який час – велика частина компаній з нашого списку приймає заявки 24 години на добу.
 3. Висока ймовірність схвалення.
 4. Не має значення кредитна історія – претендувати на отримання кредиту можна навіть з задовільною КІ, що не можна відзначити при зверненні в банк.
 5. Для отримання кредиту без офіційної роботи не буде потрібно виходити з дому: позичальнику слід лише заповнити анкету персональними даними та відправити її на розгляд.
 6. Лояльність до клієнтів – при відсутності можливості внести платіж вчасно завжди можна скористатися послугою пролонгації заборгованості: це не зіпсує кредитну історію.
 7. Для оформлення не потрібно буде надавати довідки, виписки про доходи та інші документи про фінансовий стан. Все компаній з нашого списку представляють кредит тільки за паспортними даними громадянина України та ІПН.

Як бути, якщо надійшла відмова

Якщо в МФО відмовили вам у наданні кредиту, обов’язково перевірте достовірність зазначеної інформації – навіть найменша помилка може бути розцінена як помилкові дані. В такому випадку необхідно виправити інформацію і подати заявку заново. Якщо проблема не пов’язана з зазначенням невірної інформації, радимо звернутися в іншу компанію.

Як оплатити кредит

Повернути кредит можна:

 • онлайн через особистий кабінет в МФО;
 • шляхом перерахування коштів на розрахунковий рахунок компанії через банк;
 • через онлайн-гаманці;
 • з використанням платіжних терміналів і систем.

Таким чином, на отримання онлайн-кредиту на карту можна претендувати навіть без офіційного місця роботи і доходу.

Рейтинг
( 1 , середнє 5 із 5 )
Оставьте отзыв