Кредит через інтернет

Умови кредитування:

 • вік 18-90 років;
 • сума 50-15000 грн;
 • термін 1-30 днів;
 • відсоток в день від 0,01%.

У динамічному круговерті життя, поява тимчасових матеріальних труднощів не є чимось несподіваним: не вистачило грошей до зарплати, терміново необхідно провести оплату, з’явилася можливість купити товар за вигідною ціною. В таких обставинах зручно взяти гроші в кредит в інтернеті на карту, використовуючи послуги приватної мікрофінансової компанії. Сервіс дистанційного кредитного обслуговування набуває широкої популярності в Україні, завдяки чому рішення фінансових проблем для громадян країни в рази спрощується і прискорюється.

Кредит через інтернет в Україні

Сьогодні громадяни України мають доступну можливість отримати кредит онлайн через інтернет, використовуючи відповідну програму однією з численних МФО. Компанії активно просувають свою діяльність в мережі, створюючи умови для якісного, вигідного і безпечного обслуговування. Доступний кредит уже не лякає своєю незвичністю, практика використання послуг онлайн-сервісів кредитування стає все більш поширеною. До числа особливостей, що відрізняють дистанційне кредитування в мережі, можна віднести:

 • доступність послуги: взяти кредит через інтернет можна без забезпечення і складною тяганиною з довідками;
 • швидка перевірка претендента на предмет відповідності вимогам кредитора, стандартно вона займає 5-10 хвилин і проводиться в автоматичному режимі;
 • відсутність очного контакту з менеджерами, що позбавляє від необхідності займатися пошуками офісу, каси або відділення;
 • можливість підібрати кредит в режимі онлайн, що відповідає поточним споживчим потребам позичальника без надання звіту про цілі використання коштів;
 • доступ до програм лояльності, що дозволяє взяти кредит по інтернету вигідно без суттєвої переплати, в тому числі з нульовою процентною ставкою;
 • доступ до дистанційних позиками відкритий навіть при наявності боргів перед банками;
 • мінімальні ризики відмови, який можливий тільки при виявленні прямих порушень вимог і умов МФО.

Вся представлена ​​на розгляд інформація (особисті, паспортні, фінансові дані) надійно захищається від злому. Відомості не передаються третім особам і не використовуються для проведення будь-яких інших дій.

Хто може взяти кредит через інтернет

Отримати кредит на карту мають право громадяни України, яким на момент звернення виповнилося 18 років. Верхня вікова межа визначається в межах 65-75 років, тобто навіть у пенсійному віці можна легко користуватися резервним фінансовим джерелом при появі тимчасових бюджетних проблем.

Щоб взяти кредит через інтернет на карту, претендентові необхідно мати на руках паспорт громадянина України, код і банківську карту, дані яких вносяться в анкету. Цей набір документів перевіряється з метою виконання верифікації і виключення ризиків шахрайства.

Фінансова спроможність – значимий фактор надійності позичальника. Однак МФО відмовилися від паперових формальностей і запитують лише інформацію про наявність роботи / джерела отримання доходу без письмових доказів. В таких обставинах взяти позику можуть безробітні, студенти, пенсіонери та інші категорії клієнтів, до яких в банку ставляться упереджено.

Кредитна історія позичальника дозволяє судити про його відповідальності і сумлінності. При розгляді запиту на видачу інтернет кредиту на карту, система перевіряє наявність боргів і прострочень на ресурсі. Як правило, перевірки по загальній базі даних не проводяться. Саме тому до мікропозик МФО звертаються клієнти банків з відкритими кредитами або з наявністю заборгованості як альтернативних джерел фінансової підтримки.

Справляння застави і вимога поручителів не практикується у випадку з мікропозик. В якості забезпечення кредитних ризиків мікрофінансових компаній виступає висока процентна ставка, що нараховується за кожен день використання коштів. При уважному вивченні доступних програм і пропозицій позичальник має можливість вибрати найбільш підходящі для себе кредитні умови з вигідним відсотком.

Порядок оформлення мікрокредиту

Щоб оформити кредит через інтернет, необхідно слідувати простим рекомендаціям, які вказуються кредитором на офіційному ресурсі. Стандартний алгоритм зводиться до наступних дій:

 1. Вибір кредитної компанії, яка готова запропонувати відповідні умови обслуговування. Самостійно відкривати сайти, проводити порівняння, вибирати кращі умови буває складно і довго. Набагато швидше використовувати партнерську допомогу сервісу порівняння мікрокредитів. На майданчику зібрані актуальні пропозиції численних ресурсів, які з готовністю пропонують оформити кредит в режимі онлайн.
 2. Вибір параметрів кредитування відповідно до очікувань, фінансовими можливостями і діючими лімітами. Як правило, перед заповненням заявки на кредит онлайн на карту без відмови, клієнт заповнює форму з даними про своїх чеканнях: вказує суму позики і очікуваний термін її отримання. У більшості випадків система захисту МФО не дозволить вказати параметри, які не відповідають рейтингу і статусу претендента.
 3. Заповнення анкети. Як правило, детальна і повна анкета заповнюється при первинному зверненні за грошима. Після того, як клієнт використовує можливість взяти кредит по інтернету, його дані автоматично зберігаються в системі. При повторному зверненні до послуг цього ж МФО повністю заповнювати заявку вже не буде потрібно, достатньо виконати авторизацію в особистому кабінеті.
 4. Відомості надходять в обробку. Для проведення ідентифікації клієнта та верифікації його даних використовується автоматична програма. Глибина і якість перевірки визначається базовими параметрами, актуальними для того чи іншого кредитного ресурсу. Сама процедура займає близько декількох хвилин, в ході її проведення можуть бути виявлені неточності, помилки, прострочення, борги, що стає приводом для відмови в кредиті. Саме тому важливо уважно ставитися до заповнення анкети та внесення в неї всіх запитуваних даних.

Відповідь на запит клієнта і дозвіл взяти кредит в інтернеті даються протягом декількох хвилин. Повідомлення відправляється на електронну пошту і в вигляді смс-повідомлення. Якщо умови кредитування, пропоновані позичальникові, виявляються привабливими для нього, то здійснюється перехід до останнього етапу – згодою на переказ грошей за допомогою цифрового ідентифікатора. Як правило, кредити через інтернет онлайн при первинному оформленні переводяться менеджерами в ручному режимі. Повторний займ можна отримати вже шляхом зарахування коштів на карту.

Як знизити ризик відмови

Одна з переваг оформлення мікрокредиту в МФО – низький ризик отримання відмови. Перед тим як взяти кредит через інтернет, здобувачеві слід оцінити рівень відповідності вимогам: віку, наявності реєстрації, вимогам до рівня доходу, політиці щодо наявності боргів і т.д. Одна з основних причин відхилення заявки складається саме у виявленні невідповідності кандидата вимоги організації.

Уважність при заповненні анкети і заявки. Перевірка документа проводиться машинами, які не бачать різниці між випадковими помилками і підробленими відомостями. Виявлення спроби шахрайства стане можливою причиною відмови.

Як правило, МФО не дозволяють взяти кредит по інтернету при наявності непогашеного боргу. Тільки після закриття зобов’язань клієнт отримує право на повторний доступ до грошей.

Отримання відмови в мікрокредит – неприємний факт, який створює перешкоду, але не закриває доступ до засобів. Повторний запит на позику можна подати після закінчення деякого часу, обмеження діє до 7-10 днів.

Рейтинг
( 1 , середнє 5 із 5 )