Кредит для студентів

Умови кредитування:

 • вік 18-90 років;
 • сума 50-15000 грн;
 • термін 1-30 днів;
 • відсоток в день від 0,01%.

Потрібно швидко дістати грошей, а стипендія ще не скоро? З будь-якої ситуації є вихід – кредит студентам на випадок непередбачених витрат або на подарунок можна отримати за лічені хвилини подавши онлайн заявку на позику. Банківські установи в більшості випадків відмовляють в наданні кредитів для студентів з-за відсутності постійного доходу, вікового обмеження або відсутності інших фінансових паперів. У такому випадку для вирішення проблем з грошима можна отримати кредит онлайн. У нашому списку МФО представлені організації які надають послуги кредитування всім громадянам України з мінімальними вимогами від 18 років, незалежно від рівня доходу. А головне, ви отримуєте гроші на банківську карту або рахунок не більше ніж за 20 хвилин. При цьому потрібно, всього лише, мати доступ до інтернету, паспортні дані та не більше 20 хвилин часу в будь-якому зручному для вас місці. Всі сервіси працюють цілодобово і надають кредити для студентів 24/7 в будь-якому місті України.

Кошти надаються незалежно від мети кредиту, у вашому розпорядженні опиняться гроші на будь-які потреби, починаючи від подарунка для коханої людини і закінчуючи покупками товарів в магазині.

Непередбачувані ситуації завжди можуть трапитися в житті, і ситуації при яких терміново потрібні гроші можуть застати будь-якої людини, особливо в студентські роки. У такі моменти не завжди хочеться позичати гроші у батьків або здавати під заставу улюблену техніку. Оформлення кредиту студентам стало доступним по всій Україні і дозволяє легко і просто займати відсутню суму до стипендії або отримання іншого доходу.

Як взяти кредит студенту в Україні

Щоб отримати кредит для студентів в Україні стояти в чергах банку не доведеться, рівно також як і збирати купу довідок або документів, а тим більше шукати платоспроможних поручителів і проходити банківські перевірки. Зараз досить зайти в інтернет, заповнити онлайн-анкету на сайті МФО і коректно внести всі необхідні поля, і швидко отримати необхідні кошти на банківську карту або рахунок.

Щоб взяти кредит студенту вам потрібно:

 • заповнити дані на сайті;
 • вибрати необхідну суму і термін на який хочете коректувати мікропозик;
 • відправити онлайн-заявку на отримання кредитних коштів;
 • верифікувати банківську карту, вона повинна бути активна з позитивним балансом не менше 1 гривні;
 • протягом 15-20 хвилин взяти студентський кредит.

На скільки великі шанси схвалення кредиту

Чи не єдиним виходом взяти гроші в кредит для студентів на карту і осіб які досягли повноліття але не здатних довести платоспроможність, є мікрокредитування в МФО. Практично всі онлайн-сервіси кредитують вісімнадцятирічних громадян, при цьому шанси на отримання студентського позики досить великі, тому що лояльно ставляться до можливих способів отримання доходу або заробітку.

Кредит студентам не чим не відрізняються від звичайних позик і досягають максимального рівня до 15000 гривень, але при першому зверненні ця сума коливається від 2500 до 3500 гривень. Сума позики збільшується з кожним новим зверненням до організації, а завдяки встановленні довірчих відносин, процентна ставка зменшується. Хочеться ще раз відзначити, що дана послуга кредитування така ж швидка як і звичайні програми, і рішення про видачу коштів приймається не більше ніж за 15-20 хвилин, з переказом коштів на карту в день звернення. Якщо ви шукайте де взяти кредит будучи студентом, то варто придивитися до МФО з нашого списку звернувши увагу на наступні переваги:

 • при оформленні позики, немає потреби бути присутнім особисто або кудись їздити. Оформити заявку можна в онлайн режимі на сайті протягом декількох хвилин, і отримати гроші на карту будь-якого банку;
 • тільки паспорт і ідентифікаційний код, не потрібно надавати довідку про доходи;
 • без телефонних дзвінків та перевірок, не потрібні поручителі, кредити для студентів онлайн в Україні видаються кредиторами на довірчій основі;
 • робота онлайн-сервісів 24/7, тобто отримати позику вийде цілодобово;
 • простий і зрозумілий калькулятор з розрахунком суми переплати і кінцевим терміном.

Лояльне ставлення організацій дозволяє в разі проблем з наявністю коштів для оплати в кінці терміну, існує можливість пролонгації терміну дії кредиту.

Рейтинг
( 1 , середнє 5 із 5 )