Кредит не виходячи з дому

Умови кредитування:

 • вік 18-90 років;
 • сума 50-15000 грн;
 • термін 1-30 днів;
 • відсоток в день від 0,01%.

Ми знаємо, наскільки цінним є ваш час. Ми також знаємо, що потрапити в банк або кредитна спілка в робочий час може бути складно. Саме тому ми зібрали список кредиторів які пропонують швидкий кредит не виходячи з дому в Україні за 15-20 хвилин. Більше не потрібно витрачати час на поїздки до відділень, стояти в чергах, шукати поручителів і збирати пакет документів!

Як взяти кредит не виходячи з дому?

Наше життя часом дуже непередбачувана і рясніє безліччю різних подій. Деякі з них приносять море радості, а інші можуть бути не настільки приємними. Але будь то день народження близької людини або несправність мобільного телефону – практично всі вимагає вкладення грошових коштів. У такі моменти нерідко виникає питання: де взяти швидкий кредит на карту не виходячи з дому онлайн? Вирішити подібну ситуацію можна кількома способами, але найшвидший з них – онлайн позику не виходячи з дому на банківську карту.

Більшість фінансових організацій ретельно перевіряють своїх позичальників, щоб уникнути ризиків несвоєчасної оплати та порушень умов кредитного договору. У зв’язку з цим висувають жорсткі вимоги, виконати які під силу не всім. Ми підібрали мікрофінансові організації з мінімальними вимогами для позичальників і швидкою видачею швидких кредитних коштів. Ми розуміємо, що далеко не кожен користувач може підтвердити свою платоспроможність, однак це не говорить про його недобросовісність. Тому на нашому списку можна взяти швидкий кредит онлайн на карту без: поручителів, застави та довідки про доходи. Крім того, зробити це дуже просто – вам потрібно тільки інтернет і не більше 20 хвилин вільного часу.

Оформити швидкий кредит не виходячи з дому чи офісу за 3 простих кроки

Якщо Вам терміново знадобилася фінансова підтримка, то взяти швидкий кредит не виходячи з дому допоможе наш список кредиторів. Ми підібрали сервіси які працюють в онлайн режимі цілодобово і без вихідних, тому позичальники можуть позбавити себе від грошових труднощів навіть посеред ночі. Це можливо завдяки автоматизованій системі, яка обробляє заявки і приймає рішення по кредиту 24/7, у вихідні та святкові дні. Все, що потрібно від позичальника:

 • Паспорт;
 • ІПН;
 • Email;
 • Номер мобільного телефону;
 • 20 хвилин часу.

Так, взяти швидкий кредит онлайн на банківську картку – більше не проблема за допомогою нашого списку кредиторів ви не залишитеся без фінансової підтримки ніколи.

Вимоги до позичальників

При оформленні кредиту в банку, як правило, у позичальника вимагають вказати мету, на яку беруться кошти. Причини можуть бути зовсім різними, і часом клієнт не хоче вказувати подібну інформацію, побоюючись відмови. У нашому списку МФО можна взяти швидкий кредит онлайн на карту на будь-які цілі:

 • відкриття малого бізнесу;
 • туристичну поїздку;
 • лікування та медикаменти;
 • покупку побутової техніки та багато іншого.

При цьому потенційний клієнт повинен відповідати наступним вимогам:

 • бути старше 18 років;
 • громадянин України (прописаний і проживає на території);
 • мати мобільний номер телефону, активний email адреса;
 • оригінал паспорта та коду (або кольорові фото першої, другої і сторінки прописки).

Пролонгація кредиту не виходячи з дому

Навіть сумлінні клієнти, які дотримуються фінансової дисципліни, можуть виявитися в непередбаченій ситуації, здатної перешкодити своєчасно погасити швидкий кредит. Отримати гроші в кредит не у кого, а до зарплати ще кілька днів? Pervomayskiy Credit допоможе знайти рішення цієї проблеми.

Залежно від положення, в якому знаходиться користувач, існує як мінімум два варіанти:

 1. Пролонгація. Якщо термін дії кредитного договору ще не закінчився, але Ви розумієте, що не встигнете погасити позику вчасно, можна скористатися послугою продовження терміну кредитування. Головна умова – сплатити нараховані відсотки. Внести кошти можна через платіжний термінал або в Особистому кабінеті на сайті. Максимальний термін пролонгації становить до 30 днів, але користуватися цією послугою можна необмежену кількість разів.
 2. Реструктуризація. Якщо термін дії кредитного договору закінчився і почалося нарахування підвищених відсотків, ви можете скористатися реструктуризацією. Після оформлення даної послуги загальна сума позики з нарахованими відсотками буде розділена, оплачувати платежі необхідно в чітко встановлені терміни. При цьому нарахування щоденної процентної ставки буде зупинено.

Як би не складалися життєві обставини, пам’ятайте, що сервіс Pervomayskiy Credit завжди готовий стати опорою і надати фінансову підтримку. Зручність користувачів і своєчасна допомога – наш головний пріоритет.

Рейтинг
( 1 , середнє 5 із 5 )
Оставьте отзыв