Кредит з поганою кредитною історією

Умови кредитування:

  • вік 18-90 років;
  • сума 50-15000 грн;
  • термін 1-30 днів;
  • відсоток в день від 0,01%.

Якщо вам потрібно позичити гроші, але у вас погана кредитна історія, ви все одно можете отримати кредит на вашу банківську карту. Наш сервіс підібрав кращі мікрофінансові організації з високим відсотком схвалення заявок всім жителям України, навіть якщо у вас погана кредитна історія в ТОВ «Українське бюро кредитних історій».

Хто може отримати кредит з поганою кредитною історією?

Зазвичай взяти кредит з поганою кредитною історією виходить з набагато більш високою процентною ставкою, ніж стандартні кредити, і бути дуже дорогими для погашення, але в нашому сервісі для таких кредитів діє стандартна процентна ставка.
Якщо вам потрібні гроші до зарплати, але у вас були прострочення за позиками або є відкриті прострочення, в нашому сервісі ви можете подати заявку навіть з поганою кредитною історією, так як у нас висока ймовірність схвалення кредиту.

Переваги оформлення

Висока ймовірність схвалення

Отримайте перший кредит онлайн до 3500 грн на карту навіть з поганою кредитною історією.

Простота оплати

В особистому кабінеті розроблений функціонал для зручного погашення позики за допомогою банківської карти будь-якого банку України.

Стандартна відсоткова ставка

Як і для звичайних онлайн кредитів діє пільгова відсоткова ставка 0,01%.

Швидкість

Заповнення онлайн заявки займає від 8 до 15 хвилин, а прийняття рішення по кредиту до 2 хвилин, після чого ви отримуєте гроші на карту.

Який вид кредиту ви можете оформити?

Для всіх клієнтів у нас діють однакові умови:

  • перший кредит до 3500 гривень, якщо система присвоїть вам відмова спробуйте зменшити суму кредиту і подати заявку заново
  • термін кредиту до 30 днів з можливістю пролонгації в разі оплати нарахованих відсотків;
  • процентна ставка для першого кредиту встановлюється на рівні 0,01%, за весь термін користування кредитом буде нараховано 10 гривень;
  • для отримання кредиту потрібен паспорт, ІПН, телефон і повних 18 років.

Поширені запитання

Як швидко я отримаю рішення?

Ви отримаєте рішення через кілька хвилин після заповнення заявки, в разі схвалення кредиту, гроші будуть автоматично перераховані на вашу банківську карту і доступні в той же день для зняття.

Чи буде перевірятися моя кредитна історія при подачі заявки?

Так, кредитор перевірить вашу кредитну історію, але ми більш охоче надаємо вам кредит, навіть якщо ваша кредитна історія зіпсована.

Чи може погана кредитна історія вплинути на мій кредитний рейтинг?

Так, ваше обслуговування кредиту буде показано в вашому звіті. Якщо ви внесете свої платежі вчасно, це може поліпшити ваш рейтинг, але якщо ви пропустите будь-якої, це ще більше зашкодить його.

Скільки я можу взяти з поганою кредитною історією на карту?

Перший кредит ви можете оформити на суму не більше ніж 3500 гривень, повторні кредити допускаються до 15000 гривень.

Який найдовший термін кредиту, який я можу отримати?

Незабезпечені кредити з поганим кредитом мають термін до 1 місяця (30 днів), це зменшує ваші ризики від можливої боргової ями, тому що чим довше термін кредиту, тим більше ви платите.

Що станеться, якщо я не можу внести черговий платіж по кредиту?

Вам буде нарахована додаткова плата, і ваша кредитна історія буде погіршена. Що б цього уникнути зв’яжіться з нами для отримання додаткових інструкцій або скористайтеся пролонгацією кредиту заплативши при цьому лише відсотки за користування.

Рейтинг
( 1 , середнє 5 із 5 )