Кредит за паспортом

Умови кредитування:

 • вік 18-90 років;
 • сума 50-15000 грн;
 • термін 1-30 днів;
 • відсоток в день від 0,01%.

Нижче представлені мікрофінансові організації України в яких можна оформити кредит тільки по одному паспорту та ідентифікаційного коду без застави, поручителів і довідок про доходи.

Для людей гроші мають велике значення, адже без них зараз не ступити й кроку, за все потрібно платити. Тому з давніх часів на найнеобхідніші потреби, люди оформляють позики, однак, щоб його отримати потрібно підходити банку за всіма вимогами. Банк звертає увагу на вік клієнта, молодим навряд чи буде схвалено. Також, бажано мати у власності будь-яку нерухомість і високооплачувану роботу, яку можна підтвердити довідками. Після цього буде потрібно обійти всі банки і заповнити заявки. Далі потрібно чекати відповіді кілька днів або зовсім тиждень і не факт, що вам все-таки схвалять заявку. Але світ не стоїть на місці, банків і подібних організацій стає все більше і більше. Тепер взяти кредит за паспортом може будь-яка людина в найкоротші терміни і зручним способом отримання.

Де взяти кредит за паспортом

Взяти гроші в борг можна навіть не відвідуючи відділення, всього лише потрібно мати вихід в інтернет. Онлайн кредит за паспортом, тепер можливий. Його оформлення дуже зручне і швидке. У будь-якому місці і в будь-який час, людина може взяти гроші на щоб вони не були потрібні.

Існують кредитні організації, які лояльні до своїх клієнтів і на багато закривають очі. У кожної організації свої умови і вимоги, щоб підібрати найвигіднішу, можна скористатися підбором позик. Вам нададуть організації, які підходять вашим вимогам.

Умови кредитування

Здається, що у МФО взяти гроші за паспортом дуже просто, але і у них існують певні умови до своїх клієнтів.

Вимоги до клієнта:

 • Вік від 18 років;
 • Наявність паспорта;
 • Прописка в котра проживає регіоні;
 • Громадянство.

Отримати кредит за паспортом може будь-який студент або учень досяг 18 років. Для оформлення заявки потрібно тільки паспорт людини. Клієнт, який оформляє позику повинен бути прописаний і проживати в Україні, тобто бути громадянином.

Умови кредитних програм в середньому дозволяють взяти:

 • сума 50-15000 гривень;
 • відсоток в день 0,01-2,21%;
 • термін 1-30 днів.

У кожній організації встановлена ​​своя цифра нарахування відсотків, які можуть становити від 0,2 до 2% в день. Термін кредиту, також має відміну, він може становити від 1 до 31 дня. Сума позик у кожного МФО різна, але не більше 15 тисяч гривень при першому зверненні.

Переваги мікрокредитування

Щоб оформити позику в банку може знадобитися багато сил і часу. Ходити по всьому місту з великою папкою паперів і заповнювати численні анкети на позику може сильно зіпсувати настрій, та й гроші можуть знадобитися в найкоротші терміни. Тоді залишається взяти кредит за паспортом, який простий в оформленні, а також має багато переваг:

 • Без поручителів і дзвінків;
 • Миттєве рішення;
 • Без довідок;
 • Без працевлаштування;
 • З поганою кредитною історій;
 • Будь-яким способом отримання.

Коли клієнт бере кредит за паспортом, організації не вимагають надання поручителя і не роблять різних перевірок і дзвінків рідним та друзям. Клієнт протягом декількох хвилин отримує відповідь по заявці, в разі схвалення тут же отримує гроші. МФО не можуть звертатися довідки про доходи, для них важливий тільки паспорт. Позичальник може працювати не офіційно в МФО це не має значення. Взяти кредит за паспортом може будь-яка людина, навіть з поганою кредитною історій або з великим навантаженням. Онлайн-сервіси довіряють своїм клієнтам і намагаються їм допомогти в будь-якій ситуації. Отримати гроші на банківську карту можна моментально, проте при її відсутності можна скористатися картою родича якому ви довіряєте. Також отримати гроші можливо в відділенні Bistrozaima, Ваша Готівочка або Компаньйон Фінанс.

Недоліки

Кредит по одному паспорту дуже привабливу пропозицію, однак і у такого способу існують недоліки:

 • високий відсоток ха користування грошима;
 • короткий термін.

У МФО процентна ставка значно вище ніж в банках і може досягати 806% річних. У зв’язку з чим, сервіси кредитування надають позики на невеликий термін до одного місяця. Це дозволяє позичальникам, в один час, що не назбирати непідйомну суму відсотків за користування, а з іншого боку, може прив’язати людину до нескінченної борговій ямі з багаторазовими пролонгаціями договору.

Отже, перед оформленням постарайтеся розрахувати свої фінансові можливості, а термін кредитування вибирайте максимальний, навіть якщо гроші потрібні на тиждень, це дозволить знизити ризики прострочення при виникненні додаткових непередбачених обставин.

Як правильно вибрати МФО

Щоб все-таки залишитися задоволеним своїм позикою, варто більш ретельно підходити до вибору МФО. Кожні організації надають свої умови, які бувають дуже завищені і не вигідні для клієнта. Щоб взяти онлайн кредит за паспортом і залишитися задоволеним сервісом, варто звернути увагу на:

 • Відсоток;
 • Термін і сума;
 • Комісія і штрафи
 • Акції.

Вибираємо найнижчий відсоток, при повторному зверненні він буде значно нижче. Звертаємо увагу на термін кредиту і вибираємо той, який підходить для виплат. Вибираємо організацію з потрібною сумою позики, варто враховувати, що при повторному зверненні вона збільшується. Обов’язково дізнаємося про можливі комісій і штрафи МФО, щоб не переплатити зайві гроші. У кожної організації існують різні акції, при яких кредит стає ще більш вигідним.

Акції та бонуси

Взяти кредит тільки за паспортом є дуже вигідним для клієнтів. Однак організації надають різні акції і бонуси, завдяки яким займ стає ще більш приємним.

Можливі акції:

 • Для нових клієнтів;
 • Для постійних клієнтів;
 • При запрошенні друзів;
 • У день народження.

Нові клієнти можуть не просто взяти кредит, але і отримати його безкоштовно не переплачуючи відсотки. Постійні клієнти з кожним новим зверненням отримують нижчу ставку за користування грошима.

Кредит по паспорту решает все проблемы

Оформити кредит за паспортом онлайн дуже просто і швидко, такий спосіб заощаджує як сили, так і емоційний стан. Адже гроші можуть знадобитися в самий невідповідний момент для термінових потреб: лікування, несподіваних витрат, відпустки, або просто до зарплати. І часу для отримання довідок та відвідування банків зовсім немає, а мікропозик може вирішити такі проблеми. МФО створили всі умови, щоб допомогти своїм клієнтам якомога швидше отримати гроші. Кредитори знаходять індивідуальний підхід до кожного клієнта і допомагають вийти з будь-якої ситуації, навіть коли інші банки відвернулися. Тому не варто витрачати час і нерви на оформлення заявок в банки і отримувати відмови, а оформити кредит онлайн комфортним для себе способом. Переказ грошових коштів не змусить себе чекати, отримати який можна вже протягом декількох хвилин будь-яким підходящим способом. Такий кредит залишить тільки позитивні емоції і приємні спогади.

Рейтинг
( 1 , середнє 5 із 5 )