Про нас

Інформація на сервісі Pervomayskiy є ознайомчою. Ми не можемо вплинути на рішення по заявці або посприяти у збільшенні грошового ліміту, але готові дати кілька порад з підбору МФО. Співпрацювати варто з тією компанією, де відсоткова ставка найменше. Звернути увагу на наявність спеціальних пропозицій. Серед них перший позику під 0% або зниження процентної ставки для постійних клієнтів. Бажано наявність пролонгації. Остання дозволяє уникнути великих штрафів у разі прострочення повернення позики.

Переваги Pervomayskiy

Наш сервіс гарантовано буде корисний тим, хто знаходиться в пошуку кращого кредитного пропозиції. Володіє він наступними перевагами:

  1. Простий інтерфейс. Бути просунутим користувачем інтернету, щоб почати користуватися онлайн-сервісом, не потрібно. Розібратися з тим, як все працює, можна за пару хвилин;
  2. Безоплатне використання. Наш сервіс працює абсолютно безкоштовно. Він доступний з різних пристроїв і функціонує 24 години на добу і 7 днів на тиждень;
  3. Актуальне. Ми надаємо відвідувачам тільки достовірні відомості про кожну мікрофінансової організації. Серед них процентна ставка, максимальна сума позики, термін кредитування і інші;
  4. Постійне оновлення бази даних. Якщо певна організація внесла корективи в умови співпраці з нею, то вони тут же змінюються і в нашій базі. З появою нової мікрофінансової компанії ми намагаємося в короткі терміни додати її на наш сайт;
  5. Відгуки. Кожна МФО позиціонує себе з кращого боку. На ділі іноді може виявитися все інакше. Щоб не зіткнутися з неприємними наслідками після отримання грошей, слід прочитати попередньо відгуки про обраної компанії. Знайти їх можна на сторінках нашого онлайн-сервісу.

Як працює наш онлайн-сервіс?

Позики давно стали зручним способом вирішення проблем фінансового характеру, що не терплять зволікання в часі. На їх надання спеціалізується величезна кількість організацій. Відшукати серед них ту, співпраця з якою буде максимально вигідним в особистому випадку, можна двома способами: самостійно знаходити МФО в інтернеті і знайомитися з умовами, або скористатися нашим сервісом.

Другий варіант більш кращий, тому що займають на порядок менше часу. Інформація про МФО на сторінці представлена ​​в структурованому вигляді. Тобто, вказані всі найбільш важливі моменти. Якщо будь-яка кредитна пропозиція зацікавила, то клікнути на кнопку “Отримати”. Автоматично відбудеться перехід на сайт організації.

Непередбачені ситуації, що вимагають особистої фінансової участі, періодично, але трапляються в нашому житті. При наявності вільних коштів вирішити проблему можна тут же. Але, якщо вони відсутні, то це не говорить про те, що ситуація автоматично стає безвихідною. Слід звернутися в мікрофінансову організацію. Тут нададуть кредит швидко і на тих умовах, які точно влаштують позичальника. Ми є сервісом швидкого підбору кредитних пропозицій, і даємо можливість заощадити багато часу на підборі МФО.

Наша команда

CEO Pervomayskiy Credits Инна Бажина
Інна Бажина

CEO, Директор з маркетингу

Наше головне завдання забезпечити громадянам України швидке вирішення своїх фінансових питань, шляхом надання актуальної інформації про кредитування онлайн і можливістю порівняння кредитних пропозицій фінансових організацій.

Автор и финансовый эксперт в Pervomayskiy Credits - Дмитрий Якушин
Дмитрий Якушин

Автор і фінансовий консультант

Моє основне місце роботи в Raiffeisen Bank Aval на посаді начальника відділення. У Pervomayskiy почав працювати за сумісництвом, тому що хочу допомогти Українцям з поганою кредитною історією або фінансовими проблемами швидко їх вирішити. У банку така можливість не надається.

Digital-маркетолог, SEO-оптимизатор
Андрей Гаврищук

Digital-маркетолог

Порівняння кредитних пропозицій, відгуки клієнтів і контактна інформація про фінансових організаціях цінна інформація яка допоможе нашим відвідувачам вирішити свої фінансові труднощі вже сьогодні. На сервісі Pervomayskiy відібрані кращі пропозиції з більш 100 працюючих МФО України.

Рейтинг
( Поки оцінок немає )