Швидка позика

Коли непередбачені ситуації застали вас зненацька, скористайтеся послугою швидкий позику на карту, не виходячи з дому, без застави та поручителів. У нашому списку мікрофінансові організації які розглянуть вашу заявку і в разі позитивного рішення перерахують гроші в перебігу в лічені хвилини. Все, що вам потрібно зробити – це заповнити, зазвичай 5-8 хвилин, стандартну анкету і гроші будуть моментально зараховані на вашу банківську карту.

Хто надає швидкий позику на карту онлайн

Якщо позика на карту зацікавили вас вперше, не поспішайте з оформленням мікрокредиту. Для початку, вам слід дізнатися кілька найбільш важливих моментів.

Почнемо з найважливішого: швидкий позику онлайн на карту надаються мікрофінансовими організаціями 24/7 в свята і вихідні дні. Компанії працюють на законних підставах, і для ведення фінансової діяльності зобов’язані отримувати відповідну ліцензію.

Чому цей момент має ключове значення? Тому, що він гарантує: МФО надають позику на карту на відкритих і прозорих умовах. Турбуючись про збереження своєї ліцензії, вони не намагаються обдурити позичальників, і не вказують в договорах «прихованих умов» (як це нерідко спостерігалося раніше, до тих пір, поки діяльність МФО не стала суворо контролюватися Нацкомпослуг України).

Оформляти швидкий позику онлайн на карту через інтернет слід на офіційних сайтах мікрофінансових організацій. Процес – простий і інтуїтивно зрозумілий навіть для новачків.

Як взяти позику

Виконайте кілька нескладних маніпуляцій і отримаєте позику на карту за лічені хвилини, просто дотримуйтеся наших рекомендацій:

 1. Виберіть підходящу під ваші вимоги компанію, зазвичай це пропонують отримати мікропозик під 0,01%, і уважно вивчіть умови співпраці: доступну суму, терміни кредитування, необхідні документи.
 2. Заповніть стандартну анкету, вказавши всі потрібні дані чесно і достовірно. В тому числі, вам потрібно буде позначити реквізити своєї банківської картки, на яку будуть перераховані гроші, і діючий номер телефону.
 3. Дочекайтеся поки автоматична система обробить заявку, як правило, рішення приходить в найближчі 2-3 хвилини на вказаний вами номер телефону, і дублюється на e-mail.
 4. При оформленні заявки-анкети, вам потрібно буде вказати бажану суму грошових коштів. Якщо відповідь по вашій анкеті виявиться позитивним, фінанси будуть переведені на карту негайно.

Витрачати гроші ви можете так, як забажаєте. Мікрокредитування нецільове, тобто пояснювати на що саме ви витратили гроші – на покупку продуктів або, припустимо, поїздку на відпочинок, вам не доведеться.

Що може завадити оформленню

Як ми вже сказали, займ онлайн видається не тільки швидко, але і практично без відмов. Однак у фінансовій допомозі вам все-таки можуть відмовити, нехай і в дуже рідкісних випадках:

 • У вас вже оформлений мікропозик в тій же МФО, в якій ви хочете отримати новий кредит. Чергова мікро позика може бути видана вам тільки після того, як ви розрахуєтеся з колишньої заборгованістю;
 • Вам ще не виповнилося 18 років. Цілодобові позики онлайн на карту з 18 років терміново на банківський рахунок надаються всім бажаючим. Якщо ви – неповнолітній громадянин, то оформити гроші в борг не зможете, навіть маючи на те згоду батьків;
 • У вас немає громадянства України. Вигідні позики до зарплати на карту надаються тільки тим, хто зареєстрований на території нашої країни, і є її офіційним підданим;
 • У вас немає активного номера телефону. В такому випадку отримати мікропозик ви зможете тільки готівкою: особисто з’явившись в оффлайн відділення МФО. Номер телефону потрібно для того, щоб ви могли підтвердити свою згоду на укладення угоди з МФО (на нього буде висланий одноразовий код підтвердження);
 • Ви надали про себе невірну інформацію. Мікрофінансові організації видають термінові позики до зарплати на карту онлайн за паспортом і кодом: ніяких додаткових документів, наприклад, довідок про доходи або виписок з банківського рахунку, їм не потрібно. Однак при заповненні заявки ви повинні вказувати тільки вірні дані. Якщо ви спробуєте обдурити МФО, завищуючи рівень своєї зарплати або вказуючи то місце роботи, на якому не трудіться, ви зіткнетеся з відмовою.

У всіх інших випадках швидкий позику на карту онлайн доступний кожному громадянину України.

Якщо гроші не прийшли вчасно

При оформленні позики на карту онлайн грошові кошти надходять на карту протягом декількох хвилин. Якщо гроші не прийшли на протязі години після згоди з кредитним договором, необхідно звернутися в контакт центр або банк емітент платіжної картки.
Важливо! Врахуйте, що затримка з надходженням мікропозик на банківську карту може статися з вини МФО, а з причин, залежних від банку-емітента. Наприклад, через технічний збій або перевірки фінансової операції. В таких випадках не турбуйтеся, гроші в будь-якому випадку надійдуть на ваш рахунок.

Що необхідно знати про мікрокредитування онлайн

Якщо ви ніколи раніше не отримували позику за допомогою інтернету, не переживайте. Небезпека зробити помилку відсутня практично повністю: уважно вказуйте власні і платіжні дані. А також запам’ятайте кілька важливих умов:

 • онлайн-сервіси кредитування мають ті ж права по стягненню боргу, що і банки і кредитні спільноти. Тому оформляти мікропозик слід тільки в тому випадку, якщо ви впевнені, що повернути його зможете своєчасно;
 • якщо у вас немає можливості розрахуватися з боргом вчасно, не намагайтеся сховатися від компанії. Зайдіть в особистий кабінет і оформите послугу пролонгації, тоді термін кредитування буде продовжено, штрафи і пені не будуть нараховані;
 • МФО не ведуть перевірку факту працевлаштування, кредитної історії або величини зарплати потенційного позичальника позики на карту. Однак не обманюйте організацію, надаючи невірні відомості – в іншому випадку зіткнетеся з відмовою.

Наостанок ми рекомендуємо вам співпрацювати з мікрофінансовими компаніями з нашого списку, у яких продумана система бонусів і спеціальних пропозицій для нових і постійних клієнтів.

Рейтинг
( Поки оцінок немає )
Pervomayskiy / автор статьи
Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Pervomayskiy
Залишити відповідь

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: