З якого віку можна отримати кредит на Україні?

С какого возраста можно получить кредит на Украине?

З кожним роком в Україні зростає актуальність теми кредитування. Фінансовий ринок розширюється і трансформується, з’являються зовсім нові тенденції і учасники. Якщо раніше необхідно було збирати безліч документів для отримання позики, а також досягти віку не менше 21 року і мати офіційне працевлаштування, то зараз все це досить сильно змінилося. Звернувши увагу на рекламні ролики фінансових компаній можна побачити, що гроші тепер можливо отримати в борг і в 18 років, причому при цьому відпала необхідність доводити свою платоспроможність. Так в якому ж віці громадяни України можуть отримати кредитні кошти і на що саме слід розраховувати? Давайте розберемося в цьому питанні більш детально.

Допустимий вік позичальника, згідно із законодавством України

Якщо розглядати з боку законодавства питання про вікові обмеження для клієнтів кредитних організацій, то можна знайти чітке визначення того, що право на отримання позики має кожен громадянин досяг повноліття. Це пов’язано з тим, що саме в 18 років громадянин стає повністю дієздатним. Однак далеко не кожен банк погоджується видавати гроші в борг такого клієнта. У банків є свої внутрішні вимоги для видачі позик. Тому можна зробити висновок про те, що для того, щоб чітко визначити вік з якого можна отримати кредит позичальникові, необхідно ознайомитися з внутрішніми вимогами і правилами конкретного банку.

Чи може українець отримати кредит, якщо йому немає 18 років?

Жодна мікрофінансових компанія не погодиться працювати з таким клієнтом, так як є вікові обмеження. Йому напевно відмовлять у всіх банках, за винятком ПриватБанку. У нього існує спеціальна програма для даної категорії громадян, по якій видається унікальна картка “Юніор”, яка з’явилася не так давно. Однак для її отримання, неповнолітній громадянин повинен прийти в банк разом зі своїми батьками. Саме батьки виступлять в ролі поручителя. Подібна картка має кредитним лімітом у розмірі 300 грн, тому взяти кредит на велику суму у такої особи не вийде. Інших варіантів отримати позику особі, яка не досягла повноліття, на Україні просто не існує.

Де взяти кредит, якщо досяг повнолітнього віку?

У громадянина досяг повнолітнього віку відкривається значно більше варіантів. Якщо у вас вже є карта Приват Банку “Юніор”, то її можна замінити на “Універсальну” карту. Для цього вже не будуть потрібні батьки громадян і поручителі. На “Універсальної” карті значно зросте ліміт по кредитуванню і досягне розмірі 2000 грн.

Банк “Ощадбанк” володіє декількома програмами кредитування для клієнтів, яким вже виповнилося вісімнадцять років. За останній час стали активно працювати з подібними клієнтами і в Альфа-Банку, видаючи їм кредитну карту. Також видати гроші в позики можуть і мікрофінансові організації. Вони користуються сучасним маркетинговим ходом, видаючи кредити для новачків з нульовою процентною ставкою, що дійсно є дуже вигідною пропозицією.

При досягненні вісімнадцятирічного віку, клієнту видадуть кредит в наступних компаніях:

  • Алекс Кредит;
  • Манівео;
  • Дінер;
  • Мілоан;
  • CCLoan;
  • І багато інших представлених на нашому сайті.

</ ul>

Які пропозиції з кредитування доступні громадянам України старше 21 років?

Якщо клієнт досяг віку в 21 рік, то у нього не повинно виникати жодних проблем з оформленням кредиту. Так, наприклад, у Приват Банку ліміт кредитування по “Універсальної” карті серйозно зросте і становила 5000 грн. Позичальнику також стане доступна іпотека і при необхідності позику на автомобіль. Для того, щоб отримати позику в Альфа-Банку, буде потрібно офіційне працевлаштування, а в ОТП Банку можна розраховувати на отримання споживчого кредиту лише після покупки певного товару. Існує також ряд банків, які співпрацюють з позичальниками тільки після досягнення ними віку 23 років.

Який позику можна взяти з 25 років?

Такі клієнти вже не мають жодних вікових обмежень на отримання позики. Вони можуть звернутися в абсолютно будь-який банк в Україні і оформити кредит, головне щоб у них була хороша кредитна історія, або її зовсім не було. Якщо у банку буде інформація про будь-які простроченнях, то він навряд чи погодитися видати позику такій особі. У цих громадян є завжди можливість взяти кошти в борг у мікрокредітной організації. У них не має значення ні кредитна історія, ні офіційне працевлаштування. Але в МФО можна отримати лише невелику суму і при цьому на короткий термін. У банках ж пропонують повний спектр обслуговування, включаючи кредитну карту, що видаються в борг готівку і всі існуючі види кредитів. Якщо клієнт працевлаштований неофіційно і отримує зарплату таким чином, то він може скористатися кредитом не надаючи ніяких довідок про доходи.

В якому віці банк вже відмовиться видавати кредит?

Взяти кредит громадянам пенсійного віку досить складно. Їм буде потрібно оформити страховку і вони навряд чи отримають суму, яка буде перевищувати розмір їх п’яти пенсій. Дуже часто, банки зовсім відмовляються співпрацювати з клієнтами є пенсіонерами. Так, наприклад, “Ощадбанк” видає позики тільки особам, що не досягли віку шістдесяти років, а в Альфа-Банку і Приват, кредити видають громадянам до сімдесяти років, в ОТП-Банк обмежувальний вік становить шістдесят дев’ять років. У мікрофінансових організаціях діють практичні такі ж обмеження, однак іноді присутні і виключення. Наприклад, в компанії Манівео не встановлюється верхній поріг вікових обмежень.

Рейтинг
( Поки оцінок немає )
Оставьте отзыв