За 2019 рік Pervomayskiy допоміг отримати кредит 10000 українцям

За 2019 рік Pervomayskiy допоміг отримати кредит 10000 українцям

Дорогі друзі, поспішаємо повідомити чудову новину! З початку 2019 року за допомогою онлайн-сервісу Pervomayskiy вже більше 10000 клієнтів оформили собі кредит. Ми постійно працюємо над тим, щоб кожен користувач відчув зручність і простоту використання нашого ресурсу. Команда Pervomayskiy прагне до того, щоб позики стали простим і швидким вирішенням фінансових проблем для кожного українця.

Сервіс працює по всій Україні в цілодобовому режимі. Для того, щоб оформити кредит, вам не потрібно кудись їхати і підлаштовуватися під робочі години фінансової компанії. Вам видадуть гроші на картку. Досить просто відвідати сайт сервісу Pervomayskiy, вибрати найвигідніші умови кредитування та подати заявку. Для оформлення вам знадобиться тільки паспорт, ІПН і мобільний номер телефону. Рішення за вашою заявкою буде прийнято в найкоротші терміни, зазвичай це займає не більше 15 хвилин. Це не банк, де кредитний комітет виносить вердикт кілька днів. Коли ви підпишіть електронний договір, гроші будуть автоматично перераховані на вашу банківську карту.

Ми постійно розвиваємо наш сервіс. Відштовхуючись від роботи мікрофінансових організацій складаємо рейтинги найкращих МФО, спираючись на інформацію по їх видач кредитів нашим клієнтам. Користувачі постійно діляться своїми враженнями про кредиторів.

Для того, щоб оформити кредит за допомогою сервісу Pervomayskiy потрібно відповідати мінімальним вимогам:

  • бути старше 18 років;
  • бути громадянином України;
  • проживати і бути прописаним на території України;
  • мати мобільний номер телефону, електронну пошту і банківську карту;
  • паспорт і ідентифікаційний код.

Даний процес не забере багато часу. Якщо у вас будуть виникати будь-які питання, то фахівці обов’язково на них дадуть відповідь. Ми завжди готові дати комплексну консультацію і цінну пораду. Вам потрібно трохи грошей до зарплати? Тоді ми запропонуємо вам ідеально підходить займ з найвигіднішими умовами.

Рейтинг
( Поки оцінок немає )
Оставьте отзыв